SIEMENS 3RV1421-4AA10
  • SIEMENS 3RV1421-4AA10
  • SIEMENS 3RV1421-4AA10
  • SIEMENS 3RV1421-4AA10
  • SIEMENS 3RV1421-4AA10
Siemens Circuit Breaker 3RV1421-4AA10
Siemens
MODEL: 3RV1421-4AA10
Quantity
Last items in stock
1 Item
Description
Product Details
1 Item
New
16 other products in the same category:
Reference: 3VU1300-1MN00
Brand: Siemens
Siemens 3VU1300-1MN00 Circuit Breaker
More
Last items in stock
Stotz S211 BBC Circuit Breaker
The Stotz S211 BBC Circuit Breaker is a durable, compact device with a 10A current rating and 400V voltage rating, featuring a quick-make, quick-break mechanism, trip-free design, manual and automatic reset features, designed to efficiently protect electrical circuits from excess current and short-circuits, suitable for commercial and industrial...
More
Reference: 00038471
Brand: GE Automation
GE IEC60947-2 Circuit Breaker
Reference: 3VU1300-1ML00
Brand: Siemens
Siemens 3VU1300-1ML00 Circuit Breaker
Brand: Eaton
Cutler Hammer FD3030 Breaker
The Cutler Hammer FD3030 Breaker is a durable, 3-pole circuit breaker with a 600VAC voltage rating, 30A amperage, 65 kilo-amps interrupting capacity, and thermal magnetic trip operation, designed for optimal safety, reliable performance, and prevention of overloading and short-circuiting in electrical systems.