IFM IG0328 IGA2005-AB0A/V4A
  • IFM IG0328 IGA2005-AB0A/V4A
  • IFM IG0328 IGA2005-AB0A/V4A
IFM IG0328 IGA2005-AB0A/V4A
Quantity
Last items in stock
1 Item
IFM IG0328 IGA2005-AB0A/V4A
90-days money back guarantee
Product Details
1 Item
New
16 other products in the same category:
Reference: 00047651
Brand: Omron
Omron G6D Compact Relay
The Omron G6D Compact Relay is a high-efficiency, slim, 1-pole relay with a 5A switching power at 250VAC/30VDC, featuring a fully-sealed construction for high reliability, and a minimal power consumption of 200 mW, ideal for both low-level and high-capacity loads across various applications.