SMC NCDQ8AZ106-250-DAI00245 200PSI CYLINDER
MODEL:NCDQ8AZ106-250-DAI00245
Quantity
Last items in stock
2 Items
90-days money back guarantee
Product Details
2 Items
New
16 other products in the same category:
Reference: 00040494
Brand: Omron
Omron MY2N-02 Relay
The Omron MY2N-02 Relay is a high-capacity, general-purpose industrial relay featuring a transparent case, mechanical indicator, DPDT contact form, 10A load capacity at 250VAC or 30VDC, 110VAC coil rating, and easy DIN rail mounting, designed for long-lasting performance and versatility across applications.