RV4NAYSD504A 500K OHM
  • RV4NAYSD504A 500K OHM
RV4NAYSD504A 500K OHM 53C3-500K-S20-9326
Quantity
Last items in stock
1 Item
90-days money back guarantee
Product Details
1 Item
New
16 other products in the same category:
Reference: 00050327
Brand: Omron
Omron E32-D11L Photoelectric Switch
More
Last items in stock
Reference: 00050075
Brand: Omron
Omron Chassis Mount SPDT Switch D2F-FL-D
The Omron Chassis Mount SPDT Switch D2F-FL-D is a durable and compact microswitch with a hinge lever actuator, offering a 100 mA at 30 VDC contact rating, a mechanical life of 1,000,000 operations, and solder terminals for easy connection, suitable for various device integrations.