SKF 63002-2RS1
  • SKF 63002-2RS1
SKF 63002-2RS1
Quantity
8 Items
SKF 63002-2RS1
90-days money back guarantee
Product Details
8 Items
New
16 other products in the same category:
Reference: 00050215
Brand: Omron
Omron Photoelectric Sensor E3F2-DS10B4-N
The Omron E3F2 Photoelectric Sensor is a durable, IP67-rated detection device for industrial automation, offering a sensing range up to 4m, a 25 Hz operating frequency, and a wide voltage range of 10 to 30 VDC and 90 to 250 VAC.